Με ένα λευκό τριαντάφυλλο περίμενε νεαρός την κοπέλα του που έδινε σήμερα Πανελλήνιες εξω από το εξεταστικό κέντρο δίνοντας μια ρομαντική διάσταση στη διαδικασία.
Ο Νίκος, όπως είναι το όνομα του παιδιού, μιλώντας στη δημοσιογράφο του ΕΡΤΝews Ελίνα Κολύβα, ανέφερε ότι η φίλη του δίνει εξετάσεις για να περάσει Νομική και ότι είναι το δεύτερο πτυχίο που θέλει να πάρει.
«Είμαι πολυ περήγανος γι’ αυτή. Την έφερα το πρωί, την περιμένω για να τη γυρίσω και σπίτι της» ανέφερε. Πρόσθεσε ότι την εμψύχωνε λέγοντας της ότι θα τα καταφέρει. «Δεν της έλεγα ψέμματα, είμαι σίγουρος ότι θα πετύχει» είπε χαρακτηριστικά.
Το τριαντάφυλλο συνόδευε κάρτα στην οποία ο ίδιος είχε γράψει «είμαι πολύ περήφανος για σένα».
More Stories
Ολυμπιακοί Αγώνες – Στ. Κασσελάκης: Είμαστε περήφανοι για τους αθλητές μας
AFP: Ασφυξία απ’ τους τουρίστες στο ελληνικό «νησί του Instagram»
Β. Κικίλιας: Η πυρκαγιά στα Καλύβια Θορικού εντοπίστηκε από drone της Πυροσβεστικής και τέθηκε υπό έλεγχο σε 20 λεπτά