ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
31.05.2024 | 18:25
![Ο Πασχάλης Στάικος του Πανσερραϊκού σε στιγμιότυπο της αναμέτρησης με τον Ατρόμητο για τη Stoiximan Super League 2023-2024 στο Δημοτικό Γήπεδο Σερρών | Σάββατο 24 Φεβρουαρίου 2024](https://www.sport24.gr/img/2791/10325861/995000/we480/480/staikos-panserraikos.jpg)
ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΑΡΑΜΒΑΛΑΣΗΣ/INTIME SPORTS
Ο Πανσερραϊκός ανακοίνωσε την παραμονή του Πασχάλη Στάικου.
Ο Πασχάλης Στάικος θα συνεχίσει την καριέρα του στον Πανσερραϊκό, αφού επέκτεινε τη συνεργασία του για ακόμη δύο χρόνια.
Ο 28χρονος αμυντικός μέσος έπαιξε σημαντικό ρόλο τη φετινή σεζόν ώστε τα “λιοντάρια” να τερματίσουν επικεφαλής των playouts, προερχόμενος από τον ΟΦΗ τον Ιανουάριο του 2023.
Η ανακοίνωση της ΠΑΕ Πανσερραϊκός
“Η ΠΑΕ Πανσερραϊκός ανακοινώνει την ανανέωση του συμβολαίου του ποδοσφαιριστή Πασχάλη Στάϊκου. Ο έμπειρος χαφ, μετά από μία ακόμη επιτυχημένη σεζόν, θα φοράει τη φανέλα με το λιοντάρι στο στήθος έως το 2026. Ο Πασχάλης Στάϊκος αποκτήθηκε τον Ιανουάριο του 2023, πανηγύρισε με την ομάδα μας την κατάκτηση του πρωταθλήματος της Super League 2 έχοντας συνολικά 16 συμμετοχές, ενώ την αγωνιστική περίοδο που ολοκληρώθηκε ήταν από τους πρωταγωνιστές στην επίτευξη των στόχων μας έχοντας 32 συμμετοχές, 4 γκολ και 1 ασίστ. Τα καλύτερα έρχονται λιοντάρι…”.
More Stories
Ο Ολυμπιακός αγοράζει τον Όρτα από την Μπράγκα
Η συγκλονιστική εμφάνιση και ερμηνεία της Σελίν Ντιόν πάνω στον Πύργο του Άιφελ
‘Θα έχουμε πάντα το Παρίσι’, η όμορφη στιγμή της Εθνικής Μπάσκετ πριν το μαγικό κλικ μπροστά στον Πύργο του Άιφελ