SUPER LEAGUE 2
04.04.2024 | 16:31
Τι κι αν τον τραβούσε ο αντίπαλος αμυντικός; Ο Γιάννης Λουκίνας κατάφερε να βρει ισορροπία και να στείλει την μπάλα στα δίχτυα στο ντέρμπι της Athens Kallithea με τα Χανιά.
Ένα από τα ομορφότερα (αν όχι το πιο όμορφο) γκολ της χρονιάς στη Super League 2 σημείωσε ο Γιάννης Λουκίνας, στο ντέρμπι της Athens Kallithea με Χανιά για τα playoffs του Β’ Ομίλου της Super League 2.
Ο σέντερ φορ των φιλοξενούμενων δεν πτοήθηκε από το δυναμικό μαρκάρισμα του αντιπάλου του, ο οποίος τον έσπρωχνε για να τον βγάλει εκτός θέσης, έμεινε όρθιος και με ένα εντυπωσιακό ψαλιδάκι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Μπόρις Κλέιμαν.
More Stories
Ο Ολυμπιακός αγοράζει τον Όρτα από την Μπράγκα
Η συγκλονιστική εμφάνιση και ερμηνεία της Σελίν Ντιόν πάνω στον Πύργο του Άιφελ
‘Θα έχουμε πάντα το Παρίσι’, η όμορφη στιγμή της Εθνικής Μπάσκετ πριν το μαγικό κλικ μπροστά στον Πύργο του Άιφελ