Η ομάδα του Βασίλη Σπανούλη υποδέχεται στο “Κ.Γ. Ανδρέας Παπανδρέου” το σύνολο του Γιώργου Μπαρτζώκα για τον δεύτερο αγώνα της ημιτελικής σειράς της Basket League.
Παρακολουθήστε την αναμέτρηση του Περιστερίου με τον Ολυμπιακό στα δυτικά προάστια της Αθήνας, μέσω της απευθείας μετάδοσης της ΕΡΤ3 πατώντας εδώ.//Α.
More Stories
Γιαννακόπουλος: «Είμαι βέβαιος πως η πολιτική ηγεσία και οι θεσμοί θα παρέμβουν εμφατικά»
Ανανέωσε με το Μαρούσι ο Ραντούλιτσα
Ο Άρης ανακοίνωσε τον Μάικ Μάιλς