Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός, στο πλαίσιο του πρώτου αγώνα με τον Άρη (ΕΡΤ3) για τα ημιτελικά της Basket League, είναι έτοιμη να γιορτάσει μπροστά στους φιλάθλους του συλλόγου την ιστορική κατάκτηση της Euroleague στο Βερολίνο, σε μία σπουδαία εκδήλωση στο κλειστό των Ολυμπιακών εγκαταστάσεων.
Το λάβαρο του 7ου ευρωπαϊκού του Παναθηναϊκού θα πάρει τη θέση του στην οροφή του ΟΑΚΑ, ενώ παράλληλα θα στηθεί μια μεγάλη γιορτή με πολλές δράσεις, εκπλήξεις και πλούσια δώρα για τους φιλάθλους, αλλά και δεκάδες δράσεις που θα λάβουν χώρα εντός και εκτός του παρκέ.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
![](https://www.zougla.gr/Uploads/2024/05/31/rewgy5reyu.jpg)
Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος ευχαριστεί τους φιλάθλους της ομάδας του για το θερμό τους χειροκρότημα
![](https://www.zougla.gr/Uploads/2024/05/31/REWYHGRE5.jpg)
Το έβδομο αστέρι πήρε ήδη τη θέση του στο κέντρο του παρκέ…
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Υεμένη: Νέοι βομβαρδισμοί των ΗΠΑ και της Βρετανίας στη Χοντάιντα με στόχο αεροδρόμιο
Συνάντηση Τραμπ – Νετανιάχου στη Φλόριντα – Νέα επίθεση Τραμπ κατά της Κάμαλα Χάρις
Παρίσι 2024: Το πρόγραμμα του Σαββάτου (27/7)