Η ΚΑΕ Παναθηναϊκός, στο πλαίσιο του πρώτου αγώνα με τον Άρη (ΕΡΤ3) για τα ημιτελικά της Basket League, είναι έτοιμη να γιορτάσει μπροστά στους φιλάθλους του συλλόγου την ιστορική κατάκτηση της Euroleague στο Βερολίνο, σε μία σπουδαία εκδήλωση στο κλειστό των Ολυμπιακών εγκαταστάσεων.
Το λάβαρο του 7ου ευρωπαϊκού του Παναθηναϊκού θα πάρει τη θέση του στην οροφή του ΟΑΚΑ, ενώ παράλληλα θα στηθεί μια μεγάλη γιορτή με πολλές δράσεις, εκπλήξεις και πλούσια δώρα για τους φιλάθλους, αλλά και δεκάδες δράσεις που θα λάβουν χώρα εντός και εκτός του παρκέ.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΖΩΝΤΑΝΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΤΡΙΦΥΛΛΙΟΥ
![](https://www.zougla.gr/Uploads/2024/05/31/rewgy5reyu.jpg)
Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος ευχαριστεί τους φιλάθλους της ομάδας του για το θερμό τους χειροκρότημα
![](https://www.zougla.gr/Uploads/2024/05/31/REWYHGRE5.jpg)
Το έβδομο αστέρι πήρε ήδη τη θέση του στο κέντρο του παρκέ…
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Σαμποτάζ στη Γαλλία: Τη Δευτέρα αποκαθίσταται η ομαλή λειτουργία του σιδηροδρομικού δικτύου
Τραγωδία στην Κυπαρισσία: Στη ΜΕΘ του 401 Στρατιωτικού Νοσοκομείου διακομίζεται ο 19χρονος
Στη σύλληψη 22 ατόμων προχώρησε η ΕΛΑΣ στη Ζάκυνθο