Ύβρεις και μπούλινγκ σε υπερθετικό μάλιστα βαθμό κατά καθηγητή μέλους της ΕΛΜΕ Λάρισας που εκφράστηκε με θετικά λόγια για τη διαδικασία της αξιολόγησης, στο πλαίσιο γενικής συνέλευσης καταγγέλλει η παράταξη «Ακηδεμόνευτοι Δημοκράτες Καθηγητές Λάρισας (ΑΔΗΚ).
Σε σχετική ανακοίνωση γίνεται αναφορά στα όσα διαδραματίστηκαν σε Γενική Συνέλευση της ΕΛΜΕ Λάρισας και καταγγέλλεται το κλίμα που επικράτησε. Σε άλλο σημείο τονιζεται η αναγκαιότητα μαζικής παρουσίας των εκπαιδευτικών στις συνελεύσεις καθώς και η ανάγκη αλλαγής του Καταστατικού της ΕΛΜΕ.
More Stories
Στην Κέρκυρα η Χορωδία music Arte Ελασσόνας
Φεστιβάλ Σκόρδου Πλατυκάμπου – Πλήθος κόσμου στις εκδηλώσεις
Νύχτες κινηματογράφου στο Διαχρονικό Μουσείο Λάρισας