Όλα δείχνουν πως ο Κωνσταντίνος Βασάλος είναι ξανά ερωτευμένος, όσο κι αν ο ίδιος δεν θέλει να επιβεβαιώνει τις φήμες για την προσωπική ζωή του. Η γνωστή influencer Μαρία Παπαγεωργίου είναι η γυναίκα που φαίνεται να του έχει κλέψει την καρδιά, με το φημολογούμενο ζευγάρι να μη σταματάει τις κοινές αποδράσεις.
Μετά το επαγγελματικό τους ταξίδι στο Παρίσι, ο Κωνσταντίνος Βασάλος και η Μαρία Παπαγεωργίου φαίνεται πως εκμεταλλεύτηκαν τις διακοπές του Πάσχα και ταξίδεψαν μαζί σε εξωτικό προορισμό, μακριά από την Ελλάδα.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Δείτε περισσότερα στο govastileto.gr
More Stories
Τα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων του Σαββάτου
Η Σάρον Στόουν σκέφτεται να εγκαταλείψει τις ΗΠΑ εάν εκλεγεί ο Τραμπ
Κίεβο: Η αναστολή της διέλευσης ρωσικού πετρελαίου της Lukoil δεν συνιστά εκβιασμό προς την Ουγγαρία και τη Σλοβακία