Όλα δείχνουν πως ο Κωνσταντίνος Βασάλος είναι ξανά ερωτευμένος, όσο κι αν ο ίδιος δεν θέλει να επιβεβαιώνει τις φήμες για την προσωπική ζωή του. Η γνωστή influencer Μαρία Παπαγεωργίου είναι η γυναίκα που φαίνεται να του έχει κλέψει την καρδιά, με το φημολογούμενο ζευγάρι να μη σταματάει τις κοινές αποδράσεις.
Μετά το επαγγελματικό τους ταξίδι στο Παρίσι, ο Κωνσταντίνος Βασάλος και η Μαρία Παπαγεωργίου φαίνεται πως εκμεταλλεύτηκαν τις διακοπές του Πάσχα και ταξίδεψαν μαζί σε εξωτικό προορισμό, μακριά από την Ελλάδα.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Δείτε περισσότερα στο govastileto.gr
More Stories
Γιαννακόπουλος: «Κάνετε ό,τι θέλετε» – Zougla
Οι Ολυμπιακοί Αγώνες στο ERTFLIX
Ντουντουνάκη: «Δυστυχώς δεν βγήκε» – Zougla