JOGO BONITO
21.03.2024 | 17:18
![Jogo Bonito: Φάκελος Εθνική Ελλάδος](https://www.sport24.gr/img/9918/10286271/267000/we480/480/jogobonito1.jpg)
24MEDIA CREATIVE TEAM / KONSTANTINOS BADOUNAS
Ο Δημήτρης Μωϋσιάδης ανοίγει το φάκελο Εθνική Ελλάδος, με αφορμή την ευκαιρία που υπάρχει μπροστά της για επιστροφή στις μεγάλες διεθνείς διοργανώσεις.
Σε αυτό το επεισόδιο του Jogo Bonito ο Δημήτρης Μωϋσιάδης ανοίγει το φάκελο Εθνική Ελλάδος, με αφορμή την ευκαιρία που υπάρχει μπροστά της για επιστροφή στις μεγάλες διεθνείς διοργανώσεις και το μεγάλο στόχο να γίνει ξανά η επίσημη αγαπημένη.
Παράλληλα θυμάται την πρώτη φορά που πήγε στο γήπεδο για να δει την Εθνική και επισημαίνει την ανάγκη που έχει ο κόσμος εκτός Αθηνών να έρθει πιο κοντά σε αυτήν.
More Stories
EuroBasket U18, Εθνική Εφήβων: Πρεμιέρα κόντρα στην Γαλλία
Το τηλεοπτικό πρόγραμμα της Εθνικής Ομάδας μπάσκετ
Τα ρόστερ και τα Depth Chart των αντιπάλων της