Μέχρι τις 11.30 το πρωί θα λειτουργήσουν την Τετάρτη 12 και την Πέμπτη 13 Ιουνίου, τα νηπιαγωγεία και τα δημοτικά σχολεία του Δημου Μουζακίου. Η αποφαση ελήφθη απο τον δήμαρχο Μουζακιου Θ. Στάθη λόγω της αυξημένης θερμοκρασίας.
Μέχρι τις 11.30 το πρωί θα λειτουργήσουν την Τετάρτη 12 και την Πέμπτη 13 Ιουνίου, τα νηπιαγωγεία και τα δημοτικά σχολεία του Δημου Μουζακίου. Η αποφαση ελήφθη απο τον δήμαρχο Μουζακιου Θ. Στάθη λόγω της αυξημένης θερμοκρασίας.
More Stories
Στην Κέρκυρα η Χορωδία music Arte Ελασσόνας
Φεστιβάλ Σκόρδου Πλατυκάμπου – Πλήθος κόσμου στις εκδηλώσεις
Νύχτες κινηματογράφου στο Διαχρονικό Μουσείο Λάρισας