Κάλεσμα υποβολής δηλώσεων ζημιάς στους παραγωγούς που επλήγησαν από την ανεμοθύελλα της 3ης Μαιου 2024, απεθύνει ο Δήμος Δίου – Ολύμπου.
Η σχετική έγκριση της αναγγελίας από τον ΕΛΓΑ αφορα στις Δημοτικές Κοινότητες Άγιος Σπυρίδωνας, Βροντού, Δίον, Καρίτσα, Κονταριώτισσα και Νέα Έφεσο, της Δημοτικής Ενότητας Δίου.
Οι παραγωγοί μπορούν να υποβάλλουν δήλωση ζημιάς στους κατά τόπους ανταποκριτές Ε.Λ.Γ.Α. των Δημοτικών Κοινοτήτων έως και την Παρασκευή 24 Μαΐου 2024.
More Stories
Στην Κέρκυρα η Χορωδία music Arte Ελασσόνας
Φεστιβάλ Σκόρδου Πλατυκάμπου – Πλήθος κόσμου στις εκδηλώσεις
Νύχτες κινηματογράφου στο Διαχρονικό Μουσείο Λάρισας