EUROLEAGUE
30.04.2024 | 21:24
![Ο Μεντιλίμπαρ στο ΣΕΦ για το Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα](https://www.sport24.gr/img/9270/10308562/063000/we480/480/medilibar.jpg)
EUROKINISSI SPORTS
Ο Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ βρέθηκε το βράδυ της Μεγάλης Τρίτης στο ΣΕΦ για να παρακολουθήσει το Game 3 ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τη Μπαρτσελόνα.
Την ευκαιρία να βρεθεί στο ΣΕΦ για να παρακολουθήσει το Game 3 ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τη Μπαρτσελόνα είχε το βράδυ της Μεγάλης Τρίτης ο Χοσέ Λουίς Μεντιλίμπαρ.
Ο Βάσκος τεχνικός της ομάδας ποδοσφαίρου των “ερυθρόλευκων” πήγε στο γήπεδο για να δει από κοντά το παιχνίδι του Ολυμπιακού με αντίπαλο μια ομάδα από την πατρίδα του.
EUROKINISSI SPORTS
Ο Μεντιλίμπαρ μάλιστα γνώρισε την αποθέωση από τους φίλους των γηπεδούχων οι οποίοι περιμένουν από τον Βάσκο να τους οδηγήσει την Μεγάλη Πέμπτη (2/5) και σε ένα θετικό αποτέλεσμα επί της Άστον Βίλα στον ημιτελικό του Conference League.
More Stories
Ο Ολυμπιακός αγοράζει τον Όρτα από την Μπράγκα
Η συγκλονιστική εμφάνιση και ερμηνεία της Σελίν Ντιόν πάνω στον Πύργο του Άιφελ
‘Θα έχουμε πάντα το Παρίσι’, η όμορφη στιγμή της Εθνικής Μπάσκετ πριν το μαγικό κλικ μπροστά στον Πύργο του Άιφελ