Στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας κατέληξε 75χρονη, στην οποία επιτέθηκε ένα δικό της κριάρι, τραυματίζοντάς την.
Το περίεργο περιστατικό, συνέβη σε χωριό των Τρικάλων, το βράδι του Μεγάλου Σαββάτου. Η 75χρονη πήγε να ταΐσει τα ζώα της, όπως κάνει καθημερινά, όταν, για άγνωστο λόγο, ένα κριάρι της επιτέθηκε και την χτύπησε στην κοιλιακή χώρα.
Η γυναίκα μεταφέρθηκε αρχικά στο νοσοκομείο των Τρικάλων, όπου μετά από εξετάσεις διαπιστώθηκε ότι φέρει εσωτερικό αιμάτωμα στην κοιλιά και αποφασίστηκε η μεταφορά της στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο της Λάρισας.
More Stories
Εκσυγχρονίζονται και αναβαθμίζονται τα ΚΕΠ στον δήμο Ελασσόνας
Ενίσχυση του αγροτικού ιατρείου στο Λιβάδι ζητούν οι κάτοικοι
Λαμπρές εκδηλώσεις για την Μεταμόρφωση του Σωτήρος στον ομώνυμο Nαό της 1ης Στρατιάς