Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, Αλέξης Τσίπρας, βρίσκεται από το πρωί στα Τέμπη, στον τόπο του δυστυχήματος των δύο τρένων που στοίχισε την ζωή τουλάχιστον 36 ανθρώπων.
Ο Αλέξης Τσίπρας βρέθηκε και στην κεντρική πλατεία της Λάρισας, όπου γίνεται η αιμοδοσία για τους τραυματίες του δυστυχήματος, με σκοπό να δώσει και ο ίδιος αίμα για να βοηθήσει τους ανθρώπους που κινδύνεψαν να χάσουν την ζωή τους χθες το βράδυ στις 11:30 ώρα.
More Stories
N. Aνδρουλάκης: Η ακρίβεια καλπάζει στα ακτοπλοϊκά εισιτήρια, τα τρόφιμα και την ενέργεια
Δολοφονία τοπογράφου στο Ψυχικό: Φωτογραφία του θύματος βρέθηκε στο κινητό του κατηγορούμενου
ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ: Κοινή συνεδρίαση των think tanks της Στεγαστικής Πολιτικής και των Υποδομών και Μεταφορών