Τροποποιούνται τα δρομολόγια της γραμμής 7 του Τραμ «Ασκληπιείο Βούλας – Αγία Τριάδα Πειραιά» από τις 8 το πρωί έως τη 1 το μεσημέρι αύριο Σάββατο 6 Ιανουαρίου, λόγω του αγιασμού των υδάτων στον Πειραιά κατά τον εορτασμό των Θεοφανείων. Τα δρομολόγια θα έχουν τερματικό σταθμό τη στάση «ΣΕΦ».
More Stories
Β. Βαθρακογιάννης: Στο Πεντελικό όρος η φωτιά από τον Βαρνάβα – Πάνω από 500 πυροσβέστες στη μάχη
Εκκενώνονται οι οικισμοί Νταού Πεντέλης και Άγιος Σπυρίδωνας
Μήνυμα από το 112 για ετοιμότητα των κατοίκων στην Ανθούσα