«Με τους ακρίτες μας στη Σύμη, στη Θεία Λειτουργία των Χριστουγέννων, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου Χρυσόστομου Β’, στον Ιερό Ναό Ευαγγελισμού της Θεοτόκου του νησιού».
Αυτό τόνισε σε ανάρτηση του, στο Twitter, ανήμερα των Χριστουγέννων, ο υπουργός Εθνικής Άμυνας, Νίκος Δένδιας.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
«Χρόνια πολλά σε όλες τις Ελληνίδες και όλους τους Έλληνες!», κατέληξε ο κ. Δένδιας.
Με τους ακρίτες μας στη Σύμη, στη Θεία Λειτουργία των Χριστουγέννων, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου κ.κ. Χρυσόστομου Β΄, στον Ιερό Ναό Ευαγγελισμού της Θεοτόκου του νησιού. Χρόνια πολλά σε όλες τις Ελληνίδες και όλους τους… pic.twitter.com/dmHClX63Ev
— Nikos Dendias (@NikosDendias) December 25, 2023
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Εξιχνιάστηκαν κλοπές σε σπίτια στην Θεσσαλία, με λεία πάνω από 20.000 ευρώ
«Έκοψε» ο τουρισμός στην Πιερία τον Ιούλιο
Παρίσι 2024 (Σφυροβολία): «Σφράγισε» το εισιτήριο για τον τελικό της σφυροβολίας ο Φραντζεσκάκης!