«Με τους ακρίτες μας στη Σύμη, στη Θεία Λειτουργία των Χριστουγέννων, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου Χρυσόστομου Β’, στον Ιερό Ναό Ευαγγελισμού της Θεοτόκου του νησιού». Αυτό τονίζει σε σημερινή του ανάρτηση στο «Χ» ο υπουργός Εθνικής Άμυνας Νίκος Δένδιας.
«Χρόνια πολλά σε όλες τις Ελληνίδες και όλους τους Έλληνες!» καταλήγει ο κ. Δένδιας.
Με τους ακρίτες μας στη Σύμη, στη Θεία Λειτουργία των Χριστουγέννων, χοροστατούντος του Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτη Σύμης, Τήλου, Χάλκης και Καστελλορίζου κ.κ. Χρυσόστομου Β΄, στον Ιερό Ναό Ευαγγελισμού της Θεοτόκου του νησιού. Χρόνια πολλά σε όλες τις Ελληνίδες και όλους τους… pic.twitter.com/dmHClX63Ev
— Nikos Dendias (@NikosDendias) December 25, 2023
More Stories
Συμμετοχή της Πολεμικής Αεροπορίας στην άσκηση «Thracian Viper 2024»
Ελληνικό: Με επιτυχία εξουδετερώθηκε η βόμβα του Β΄ Παγκόσμιου Πολέμου – Προκλήθηκε ισχυρός θόρυβος
Κρίσιμο 24ωρο για τον 11χρονο που παρασύρθηκε με το ποδήλατό του από αυτοκίνητο στο Λεσίνι Αιτωλοακαρνανίας