Σε μια γενναία και σπουδαία δωρεά στο Δήμο Λαρισαίων προχώρησε ο γνωστός Λαρισαίος νομικός και Επίτιμος Πρόεδρος του Ελληνοαμερικανικού Επιμελητήριου κ. Γιάννος Γραμματίδης.
Η εκδήλωση αποδοχής και παρουσίασης της δωρεάς του κ. Γραμματίδη θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου, στις 12 το μεσημέρι, στο Χατζηγιάννειο Πνευματικό Κέντρο, στη Λάρισα.
More Stories
Αναβάλλoνται όλες οι πολιτιστικές εκδηλώσεις της Περιφέρειας Θεσσαλίας λόγω των πυρκαγιών στην Αττική
Επίσκεψη στο Φλαμπουρέσι πραγματοποίησε ο δήμαρχος Μετεώρων Λ. Αβραμόπουλος
Υπο έλεγχο νέα φωτιά στην Αμπελιά Φαρσάλων – Επι τόπου και ο Περιφερειάρχης Θεσσαλίας Δ. Κουρέτας