Ένας φίλος της Μπενφίκα παρευρέθηκε στις κερκίδες του γηπέδου της Λισαβόνας για να παρακολουθήσει την αναμέτρηση με την Άβες, αλλά έμελλε να του συμβεί κάτι τραγικό.
Σοκ στην Πορτογαλία και την Primeira Liga. Το ματς των “αετών” με την Άβες στο “Ντα Λουζ” δε σημαδεύτηκε δυστυχώς από τη νίκη των γηπεδούχων με 4-1, αλλά από ένα μαχαίρωμα που δέχθηκε οπαδός της ομάδας.
Η “Record” γνωστοποίησε το γεγονός με δικό της ρεπορτάζ, πληροφορώντας μάλιστα ότι ο άνδρας μαχαιρώθηκε μπροστά στις κόρες του.
Πλέον, βρίσκεται σε νοσοκομείο της Λισαβόνας, με την κατάστασή του να έχει σταθεροποιηθεί. Ευτυχώς για τον ίδιο και τους οικείους τους, έχει διαφύγει για τα καλά τον κίνδυνο.//ΓΑ
More Stories
Άρχισε η δίκη για οπαδικό επεισόδιο σε αγώνα των ακαδημιών του Ολυμπιακού
Ένοχος για ψευδορκία ο Νίκος Γεωργέας
Η νέα ηλεκτρονική εποχή στα ελληνικά γήπεδα (video)