Στα 40 εκ. έφτασε το φρέσκο χιόνι στα Χάνια Πηλίου, κι όπως ενημερώνει η Διοίκηση του Χιονοδρομικού Κέντρου Πηλίου: «Από αύριο Δευτέρα 22/01 σας περιμένουμε με 40 εκατοστά φρέσκο χιόνι και με τους αναβατήρες Πήλιο 3, Πήλιο 4 και Πήλιο 5 σε λειτουργία. Επιτέλους το σκηνικό θύμισε χειμώνα».
www.ertnews.gr
More Stories
Εξαιρετικής ποιότητας νερά κολύμβησης των ακτών του δήμου Ζαγοράς Μουρεσίου
Υβριστική επίθεση σε εργαζόμενο από συνεργάτη του δημάρχου Βόλου καταγγέλλει ο Σύλλογος ΟΤΑ
Εξαφανίστηκε 30χρονος από το Μελισσοχώρι Καρδίτσας