Ο επιθετικός της Θέλτα βρίσκεται στη χώρα μας και μαζί με το δήμαρχο και ισχυρό άνδρα της ομάδας της Μαγνησίας, Αχιλλέα Μπέο, μοίρασαν δώρα στο Ορφανοτροφείο της πόλης.
Ο Δουβίκας ξεκίνησε από την ομάδα του Βόλου τα πρώτα του ποδοσφαιρικά βήματα και αυτές τις γιορτινές μέρες φρόντισε να μοιράσει δώρα και χαρά σε παιδιά που το έχουν ανάγκη:
More Stories
Άρχισε η δίκη για οπαδικό επεισόδιο σε αγώνα των ακαδημιών του Ολυμπιακού
Ένοχος για ψευδορκία ο Νίκος Γεωργέας
Η νέα ηλεκτρονική εποχή στα ελληνικά γήπεδα (video)