Ο πρόεδρος του Ελληνικού Συνδέσμου Ανωνύμων Καλαθοσφαιρικών Εταιρειών μίλησε αποκλειστικά στην εκπομπή “The Game” της ΕΡΤ3, κατά τη διάρκεια της πρώτης ημέρας του διημέρου-γιορτή του ελληνικού μπάσκετ.
Ο Βαγγέλης Γαλατσόπουλος μίλησε για το All-Star Game. Το πρόγραμμα και η επιλογή της Καρδίτσας ως πόλης διεξαγωγής είναι μόνο μερικά από τα θέματα που συζητήθηκαν.//
Δείτε τη συνέντευξη:
More Stories
Άρχισε η δίκη για οπαδικό επεισόδιο σε αγώνα των ακαδημιών του Ολυμπιακού
Ένοχος για ψευδορκία ο Νίκος Γεωργέας
Η νέα ηλεκτρονική εποχή στα ελληνικά γήπεδα (video)