O Πρόεδρος της ΕΠΟ, Τάκης Μπαλτάκος, είναι καλεσμένος του ΕΣΑΚΕ στο All Star Game και βρίσκεται στην Καρδίτσα για τη μεγάλη γιορτή του μπάσκετ, μιλώντας για την αγάπη που έχει για το άθλημα.
Αναλυτικά όσα είπε στην κάμερα της ΕΡΤ:
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
«Είμαι μπασκετικός, και ποδοσφαιρικός βέβαια αλλά πρώτα απ’ όλα μπασκετικός. Έτσι, επειδή με κάλεσε ο ΕΣΑΚΕ και ο κ. Γαλατσόπουλος, ανταποκρίθηκα και ήρθα. Θυμάμαι πολύ καλά τα παλιά και βλέπω πολλούς από τους παίκτες που έπαιζαν τότε, όταν εγώ ήμουν στον Παναθηναϊκό. Ελπίζω να κερδίσει η ομάδα του Αλβέρτη».
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Γιάννης Αϊβάζης: Το πρώτο μήνυμα στο Instagram μετά την είδηση του χωρισμού του από τη Μαρία Κορινθίου
Αίσθηση από το συγκλονιστικό ηχητικό ντοκουμέντο για τα Τέμπη που αποκάλυψε η «Ζούγκλα»
Δημήτρης Φιντιρίκος – Μελίνα Νικολαΐδη: Το βίντεο με τα τρυφερά τετ-α-τετ τους στη Σίφνο