ΜΠΑΓΕΡΝ
![Ο Σβεν Ουρλάιχ](https://www.sport24.gr/img/1780/10239388/306000/we480/480/urleich.jpg)
Οι παίκτες της Μπάγερν άφησαν την μπάλα κι έπιασαν το τραγούδι για να μας ευχηθούν καλά Χριστούγεννα και χαρούμενη Πρωτοχρονιά.
Στη Γερμανία η δράση παραδοσιακά σταματάει τις γιορτινές ημέρες των Χριστουγέννων. Οι παίκτες της Μπάγερν λοιπόν, βρήκαν την ευκαιρία να ξεφύγουν από την αγωνιστική τους ρουτίνα. Φόρεσαν πολύχρωμες μπλούζες, όπως ταιριάζει στην εποχή και μας ευχήθηκαν καλά Χριστούγεννα και χαρούμενη Πρωτοχρονιά.
Στο βίντεο των πρωταθλητών Γερμανίας πρωταγωνίστησαν οι Τόμας Μίλερ, Μάνουελ Νόιερ, Λιρόι Σανέ, Τζαμάλ Μουσιάλα, Τσούπο-Μοτίνγκ, Τελ και Σβεν Ουρλάιχ. Όλοι τραγούδησαν χτιστουγεννιάτικα τραγούδια με εύθυμη διάθεση και μοίρασαν τις καλύτερες ευχές.
Φυσικά, όπως πάντα ο πιο άνετος στην κάμερα ήταν ο Τόμας Μίλερ και το παρακάτω βίντεο είναι αδιάψευστος μάρτυρας.
More Stories
Ολυμπιακοί Αγώνες, Σερβία – Νότιο Σουδάν: Πού θα δείτε το ματς που κρίνει την πρόκριση της Εθνικής στα προημιτελικά
Η Εθνική σαν ροκ συγκρότημα κέρδισε το χειροκρότημα και περιμένει την πρόκριση
Στη λίστα ο Ιωαννίδης για Άγιαξ, έξω ο Βέρμπιτς