ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
![Οι παίκτες του Ολυμπιακού κατά την επίσκεψη τους στο Ιατρικό Κέντρο Αθηνών](https://www.sport24.gr/img/5299/10240449/085000/we480/480/olimpiakos_6.jpg)
OLYMPIACOS BC
Οι παίκτες του Ολυμπιακού επισκέφτηκαν το Ιατρικό Κέντρο Αθηνών στο Μαρούσι και μοίρασαν δώρα και χαμόγελα στους μικρούς φίλους των ερυθρόλευκων και όχι μόνο.
Αντιπροσωπεία των παικτών του Ολυμπιακού βρέθηκε το πρωί της Τετάρτης (27/12) στο Ιατρικό Κέντρο Αθηνών και δη στην παιδιατρική πτέρυγα και μοίρασαν δώρα και χαμόγελα στους μικρούς φίλους των ερυθρόλευκων και όχι μόνο.
Συγκεκριμένα οι Μιχάλης Λούντζης, Φιλίπ Πετρούσεφ, Λουκ Σίκμα, Ναζ Μήτρου-Λονγκ και Τζόρτ Πάπας επισκέφθηκαν την παιδιατρική πτέρυγα του Ομίλου Ιατρικού Κέντρου Αθηνών στο Μαρούσι, μοίρασαν δώρα, χαμόγελα, έβγαλαν φωτογραφίες με τα μικρά παιδιά και με το προσωπικό του νοσοκομείου.
OLYMPIACOS BC
OLYMPIACOS BC
More Stories
‘Ήταν σίγουρο ότι θα βοηθήσουν τον Γάλλο με κάθε προσπάθεια’
‘Χάρισα τρία σετ, ήταν καλύτερος από μένα πνευματικά και σωματικά’
Η τελευταία ευκαιρία της Εθνικής μπάσκετ για την πρόκριση