Ο Δημήτρης Μελισσανίδης έδωσε το «παρών» στην κηδεία του Κώστα Νεστορίδη, θέλοντας να αποχαιρετήσει τον θρύλο της ομάδας του, ο οποίος έφυγε από τη ζωή την Τρίτη (12/12) σε ηλικία 93 ετών.
Ο διοικητικός ηγέτης της ΑΕΚ σε σύντομες δηλώσεις του χαρακτήρισε τον «Νέστορα» ως τον μεγαλύτερο ποδοσφαιριστή στην ιστορία της Ελλάδας.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
«Αυτός με έκανε Αεκτζή. Η μισή Ελλάδα έγινε ΑΕΚ από τον Νεστορίδη. Είναι ο μεγαλύτερος ποδοσφαιριστής που έβγαλε η Ελλάδα, αυτή είναι η πραγματικότητα, τουλάχιστον για μένα», ανέφερε ο Δημήτρης Μελισσανίδης.
More Stories
Παρίσι 2024: Στην δεύτερη καλύτερη πεντάδα ο Αντετοκούνμπο
Συναγερμός για mega fires λόγω βοριάδων και ξηρασίας
Κασμίρ: Νεκροί δύο στρατιώτες σε μάχες με αντάρτες