«Υπάρχει τρόπος να πεις κάτι ευθέως στην περίπτωση που διαφωνείς. Όταν διαφωνώ με κάτι, προσπαθώ να το λέω με ευγένεια. Δεν ασχολούμαι καθόλου με τις κριτικές, ούτε όταν ξεκίνησα ασχολιόμουν. Με τον εαυτό μου είμαι αυστηρή και επικριτική, με τους άλλους όχι ιδιαίτερα. Όταν θέλω να επιβραβεύσω τον εαυτό μου, του λέω “μπράβο, πάρε μια σοκολάτα”, ανέφερε αρχικά η Μαριάννα Τουμασάτου.
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Στο νοσοκομείο πυροσβέστης με εγκαύματα – Επιχειρούσε στον Μαραθώνα
Νέα επίθεση με ρουκέτες κατά του Ισραήλ από τη Χεζμπολάχ
Κατασβέστηκε η πυρκαγιά στο πυρηνικό εργοστάσιο της Ζαπορίζια