Ο Μιχάλης Μελής θα είναι εκπρόσωπος του Ελληνικού Συνδέσμου Ανωνύμων Καλαθοσφαιρικών Εταιρειών στο Διοικητικό Συμβούλιο του Basketball Champions League.
Ο ΕΣΑΚΕ θα εκπροσωπήσει τη χώρα μας στο Δ.Σ. του BCL με τον Μιχάλη Μελή αντιπρόεδρο ο Αντιπρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του ΕΣΑΚΕ. Ο κ. Μιχάλης Μελής είναι, επίσης, μέλος της Εκτελεστικής Επιτροπής της ULEB, της Ευρωπαϊκής Ένωσης των Λιγκών του μπάσκετ.
More Stories
Άρχισε η δίκη για οπαδικό επεισόδιο σε αγώνα των ακαδημιών του Ολυμπιακού
Ένοχος για ψευδορκία ο Νίκος Γεωργέας
Η νέα ηλεκτρονική εποχή στα ελληνικά γήπεδα (video)