«Η Μαρία Παπαγεωργίου είναι φίλη μου. Κάθε φορά που βγαίνω με μια κοπέλα είναι και σχέση μου. Είμαστε σε έναν ευρύτερο κύκλο. Από το καλοκαίρι μου χρεώνουν συνέχεια σχέσεις. Τι συζητάμε τώρα για την Μαρία; Είμαστε στην ευρύτερη παρέα όλοι μαζί, είναι κι άλλοι. Είμαι μόνος μου», είπε αρχικά ο Κωνσταντίνος Βασάλος.
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Συγκλονίζει 27χρονη, θύμα ενδοοικογενειακής βίας στην Αρτέμιδα: «Τώρα ήρθε το τέλος σου»
Παρίσι 2024: Μεγάλες εκπλήξεις στον τελικό του ύψους – Χρυσό μετάλλιο για τον Κερ!
Παρίσι 2024: Θρίαμβος του Αιγύπτιου, Αχμέντ Ελγκέντι στο μοντέρνο πένταθλο