Ο Μεξικανός χαφ ξεπέρασε το πρόβλημα τραυματισμού και τέθηκε εκ νέου στη διάθεση του Αλμέιδα για το παιχνίδι με τον Βόλο (03/01)
Ο Ορμπελίν Πινέδα φωνάζει “παρών”. Στην προπόνηση της Τετάρτης (27/12) γυμνάστηκε κανονικά και τέθηκε ξανά στη διάθεση του Ματίας Αλμέιδα. Μετά τον Άμραμπατ λοιπόν και ο Πινέδα ξεπέρασε τον τραυματισμό του και είναι πάλι διαθέσιμος. Τώρα φωνάξει ξανά “παρών” και θα είναι έτοιμος για το πρώτο ματς του 2024 με τον Βόλο την άλλη Τετάρτη (3/1) στην “OPAP Arena”.
More Stories
Άρχισε η δίκη για οπαδικό επεισόδιο σε αγώνα των ακαδημιών του Ολυμπιακού
Ένοχος για ψευδορκία ο Νίκος Γεωργέας
Η νέα ηλεκτρονική εποχή στα ελληνικά γήπεδα (video)