Ο Παναιτωλικός αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον ΠΑΣ Γιάννινα για την 15η αγωνιστική της Super League (21/12, 15:00, ΕΡΑ ΣΠΟΡ), έχοντας μία απουσία από την αποστολή του, αλλά και μία σημαντική επιστροφή.
Χωρίς τον Μάριο Οικονόμου θα ταξιδέψει στα Ιωάννινα η ομάδα του Αγρινίου για το παιχνίδι με τον ΠΑΣ, ωστόσο ο Γιάννης Πετράκης υπολογίζει και πάλι στον Λεβάν Σενγκέλια.
H αποστολή του Παναιτωλικού για το ματς με τον ΠΑΣ Γιάννινα: Καπίνο, Μλάντεν, Καρέλη, Μπελεβώνη, Χουάνπι, Χατζηθεοδωρίδη, Γκρατερόλ, Φρ. Ντουάρτε, Μπουζούκης, Ξενιτίδη, Τορεχόν, Μπ. Ντουάρτε, Σενγκέλια, Στεργιάκη, Πέρες, Μαυρία, Τσιγγάρα, Πέδρο, Μαλή, Στάγιτς, Λιάβα, Μπαλντασάρα.//ΜΠ.
More Stories
Άρχισε η δίκη για οπαδικό επεισόδιο σε αγώνα των ακαδημιών του Ολυμπιακού
Ένοχος για ψευδορκία ο Νίκος Γεωργέας
Η νέα ηλεκτρονική εποχή στα ελληνικά γήπεδα (video)