Λίγες ημέρες μετά τον θάνατο του Νίκου Φλωρινιώτη από καρκίνο, η αδερφή του, Άννα αλλά και η στενή τους φίλη, Γωγώ Γαρυφάλλου διασκέδασαν σε νυχτερινό κέντρο για τα γενέθλια της δεύτερης.
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Λίγες ημέρες μετά τον θάνατο του Νίκου Φλωρινιώτη από καρκίνο, η αδερφή του, Άννα αλλά και η στενή τους φίλη, Γωγώ Γαρυφάλλου διασκέδασαν σε νυχτερινό κέντρο για τα γενέθλια της δεύτερης.
Περισσότερα στο govastiletto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Στην Σταντάρ Λιέγης ο Αλεξανδρόπουλος
Χρυσό δείπνο με μπλε αστακούς
Η Χρυσηίδα Δημουλίδου για τον εμπνευστή της θλιβερής τελετής των Ολυμπιακών Αγώνων