Δύο γυναίκες τραγουδίστριες αρνήθηκαν τις αντίστοιχες προτάσεις του Αχιλλέα Μπέου, προκειμένου να πάνε στον Βόλο και να τραγουδήσουν για τις γιορτές των Χριστουγέννων, στο πλαίσιο των καθιερωμένων εκδηλώσεων.
Σύμφωνα με πληροφορίες του thenewspaper, η μία είναι η Έλενα Παπαρίζου, η οποία ακύρωσε προγραμματισμένη της εμφάνιση ύστερα από τις δηλώσεις του Δημάρχου Βόλου, το βράδυ της εκλογής του, σχετικά με τον Στέφανο Κασσελάκη και τους ομοφυλόφιλους.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Διαβάστε τη συνέχεια στο govastiletto.gr
More Stories
Παρίσι 2024: Ο Κοκκαλάνης 22ος στη γενική, έμεινε εκτός medal race
Μάστερ στην πίτσα – Zougla
Παρίσι 2024: Οι ελληνικές συμμετοχές της 7ης ημέρας (02/08)