ΨΥΧΑΓΩΓΙΑ
![Αυτό το θυμάσαι; Το πιο δυνατό αθλητικό quiz μας δυσκόλεψε αυτή τη φορά](https://www.sport24.gr/img/7612/10240356/247000/we480/480/sport24k_(4).jpg)
24MEDIA
Διακόψαμε τον Χρήστο Χατζηιωάννου για να απαντήσει στις αθλητικές μας ερωτήσεις. Στα θέματα ήταν ο Ολυμπιακός, η ομάδα του, αλλά και η ΑΕΚ. Απέδειξε λοιπόν ότι κάτι ξέρει και από μπάλα, ενώ μας ενημέρωσε για τον πιο συναρπαστικό διαγωνισμό: την “SuperFans League” από την COSMOTE TV.
Λίγα πράγματα είναι αυτά που αποσπούν την προσοχή του Χρήστου από μια σύσκεψη, αυτή τη φορά όμως απάντησε στην κάμερα του SPORT24 σε ποδοσφαιρικές ερωτήσεις και πέτυχε μάλιστα ένα αξιοσέβαστο 2/3.
Αν θέλετε και εσείς να δοκιμάσετε τις γνώσεις σας αλλά και τις επιδόσεις σας σχετικά με την αγαπημένη σας ομάδα, τότε δεν έχετε παρά να επισκεφθείτε την COSMOTE TV. Τον απόλυτο τηλεοπτικό προορισμό για τους φιλάθλους της ΑΕΚ, του Παναθηναϊκού, του Ολυμπιακού, του Βόλου ΝΠΣ, του ΟΦΗ, του Παναιτωλικού, του ΠΑΣ Λαμία και της Κηφισιάς, που δημιούργησε για εκείνους τον πιο συναρπαστικό διαγωνισμό: την «SuperFans League».
Όσοι αποδειχθούν πιο παθιασμένοι βγαίνουν πιο κερδισμένοι, αφού κάθε μήνα οι δέκα κορυφαίοι σε βαθμολογία θα αποκτούν μοναδικά δώρα της αγαπημένης τους ομάδας.
Μπαίνεις εδώ και με μια εγγραφή μαθαίνεις περισσότερα για τη διαδικασία και παρακάτω βλέπεις τις επιδόσεις του Χρήστου (που δεν τα πήγε καθόλου άσχημα)
More Stories
Η τελευταία ευκαιρία της Εθνικής μπάσκετ για την πρόκριση
Το ‘3 στα 3’ για την Ελλάδα με την πρόκριση των Κοντού και Φίτσιου στο διπλό σκιφ γυναικών
Ευρωπαϊκή πεντάδα σε απόδοση 17.40