Συγκεκριμένα, η Έλενα Τοπαλίδου είπε: «Πραγματικά στις εκπομπές λένε ό,τι θέλουν, αλλά δεν τους αδικώ γιατί δεν γνωρίζουν από χορό. Ήξερα ότι έγινε μεγάλη αναπαραγωγή για τον γάμο μας αλλά δεν ήξερα ότι θα γίνει θέμα το συγκεκριμένο στιγμιότυπο. Ήμουν πολύ ευτυχισμένη που είχα δίπλα μου τον γιο μου και τον άντρα μου».
Στη συνέχεια, η Έλενα Τοπαλίδου πρόσθεσε: «Ήταν ένας πολύ χαρούμενος γάμος με πολλή αγάπη και χιούμορ. Την ώρα που είπε ο ιερέας “Η δε γυνή να φοβείται τον άνδρα”, χωρίς να το σχεδιάσω, μου βγήκε μία αυθόρμητη κίνηση. Δεν ήταν πιρουέτα, όπως είπαν πολλοί. Ήταν μια συμβολική κίνηση.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Περισσότερα στο govastiletto.gr
More Stories
Παρίσι 2024 (10χλμ): Η Τσεμπέτ έκανε το… νταμπλ στις μεσαίες αποστάσεις
Παρίσι 2024: Η Ελλάδα ισοφάρισε τη συγκομιδή μεταλλίων της Ατλάντα!
Παρίσι 2024 (Καλλιτεχνική κολύμβηση): Στη 13η θέση το ντουέτο Πλατανιώτη/Μακρυγιάννη μετά το τεχνικό πρόγραμμα