Η ΠΑΕ του Βόλου αποχαιρέτισε με ανακοίνωση τους Ζαν Πιερ Μπαριέντος και Νικολάι Άλχο. Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Με την ολοκλήρωση του φετινού πρωταθλήματος ολοκληρώθηκε και η συνεργασία του Βόλου με τον Ζαν Πιερ Μπαριέντος και Νικολάι Άλχο, τα συμβόλαια των οποίων έληξαν. Τόσο ο Ζαν Πιερ Μπαριέντος στα 4 χρόνια που αγωνίστηκε στο Βόλο, όσο και ο Νικολάι Άλχο στα 2,5 χρόνια που φόρεσε την «κυανέρυθρη» φανέλα συνέβαλλαν τα μέγιστα ώστε η ομάδα μας να… μεγαλώσει και να υλοποιήσει τους στόχους της».
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
ΚΑΕ Ολυμπιακός: «Τέτοια φαινόμενα δεν έχουν θέση στον αθλητισμό και θα εκλείψουν»
Η KTM αναπτύσσει την 990 RC R του 2025 και μας δείχνει τη διαδικασία
Παρίσι 2024: Η ΔΟΕ ζήτησε συγγνώμη από την Νότια Κορέα