Κυκλοφόρησε το πρώτο σποτ της Νέας Δημοκρατίας για το επικείμενο συνέδριό της, που θα διεξαχθεί στο Ζάππειο Μέγαρο, από τις 5 έως τις 7 Απριλίου. Πενήντα χρόνια ζωής της παράταξης των μεγάλων εθνικών αποφάσεων.
Το χθες και το αύριο της παράταξης θα εορταστούν στο 15ο Συνέδριο της Ν.Δ. σε ένα χώρο συμβολικό, στο Ζάππειο Μέγαρο, εκεί όπου υπογράφηκε το 1979 από τον Κωνσταντίνο Καραμανλή η Συνθήκη Προσχωρήσεως στην Ευρωπαϊκή Οικονομική Κοινότητα (ΕΟΚ).
More Stories
Γ. Αντετοκούνμπο: «Ένα από τα καλύτερα συναισθήματα του κόσμου είναι να παίξεις για την χώρα σου»
Καιρός: Ηλιόλουστη η Κυριακή με την θερμοκρασία να φτάνει τους 39 °C – Πολύ υψηλός κίνδυνος πυρκαγιάς σε τρείς περιφέρειες
Φοιτητικές κατοικίες: Οι τάσεις στα ενοίκια και τις αγορές – Οι τιμές και οι πάγιες συστάσεις σε γονείς και φοιτητές