Υπό τον τίτλο «Καλύτερη ζωή τώρα» δόθηκε στη δημοσιότητα το νέο σποτ του ΣΥΡΙΖΑ για τις ευρωεκλογές. Ο πρόεδρος του κόμματος αναφέρει: «Κάτι αλλάζει. Ένα κίνημα γεννιέται. Για μια πατρίδα στην οποία θέση στο φως δεν θα έχουν πάντα οι άλλοι. Για μια πατρίδα που θα παρέχει σε όλους τους πολίτες κοινωνική προστασία, ασφάλεια και ευκαιρίες ώστε να προκόψουν, να πετύχουν, να ανθίσουν. Εμείς βάλαμε το σπόρο. Τώρα σε χρειάζομαι, σε χρειαζόμαστε στην κάλπη. Η αναγέννηση της αξιοπρέπειας και της περηφάνιας μας είναι στο χέρι σου»
«Καλύτερη ζωή τώρα» τώρα καταλήγει το σποτ.
More Stories
Νοσηλεύτρια στο «Σωτηρία» συγκέντρωσε 19.300 μόρια και πλέον είναι φοιτήτρια της Ιατρικής
Λ. Πετρούνιας στην ΕΡΤ: «Θα είναι πολλά πράγματα διαφορετικά την επόμενη εβδομάδα»
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: 16η η Ελλάδα στα 4Χ100μ. ελεύθερο ανδρών