Με το χαμόγελο στα χείλη και την υπερηφάνεια «ζωγραφισμένη» στο πρόσωπό τους ο Εμμανουήλ Καραλής και η Ευαγγελία Eυαγγελία Πλατανιώτη στις 22:15 μπήκαν πρώτοι στο κατάμεστο «Stade de France» κατά τη διάρκεια της Τελετή Λήξης των Ολυμπιακών Αγώνων του Παρισιού.
Ο χάλκινος Ολυμπιονίκης του επί κοντώ και η αθλήτρια της καλλιτεχνικής κολύμβησης, ως γνωστόν, είναι σημαιοφόροι της χώρας μας στην αποψινή βραδιά και, όπως είναι φυσικό, έλαμπαν από τη χαρά τους, μπαίνοντας στο στάδιο της γαλλικής πρωτεύουσας, με την ελληνική σημαία ανά χείρας.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Η Χαμάς ζήτησε την εφαρμογή του σχεδίου Μπάιντεν για εκεχειρία
Πολιτική Προστασία: Λειτουργεί ειδική πλατφόρμα για την προσωρινή διαμονή πληγέντων από την πυρκαγιά
Δήμος Κηφισιάς: Ανοίγει το Ζηρίνειο για υποδοχή και φιλοξενία των πυρόπληκτων