Συλλυπητήρια δήλωση εξέδωσε το ΠΑΣΟΚ-Κινήματος Αλλαγής για τον θάνατο του Ελευθέριου Γκλίναβου:
Με βαθύ σεβασμό αποχαιρετούμε τον πρώην βουλευτή του ΠΑΣΟΚ και πρώην δήμαρχο Ιωαννιτών, Ελευθέριο Γκλίναβο. Υπηρέτησε με ανιδιοτέλεια και δυναμισμό τη δημοκρατική παράταξη στην πρώτη γραμμή των αγώνων.
Το έργο του στα Ιωάννινα βελτίωσε καίρια την καθημερινότητα των συμπολιτών του και είναι αξιομνημόνευτο ως σήμερα. Έδωσε έμφαση στην ανάδειξη του φυσικού πλούτου και των συγκριτικών πλεονεκτημάτων της περιοχής πρωτοπορώντας και πάλι. Απευθύνουμε τα ειλικρινή μας συλλυπητήρια στην οικογένειά του».
More Stories
Νοσηλεύτρια στο «Σωτηρία» συγκέντρωσε 19.300 μόρια και πλέον είναι φοιτήτρια της Ιατρικής
Λ. Πετρούνιας στην ΕΡΤ: «Θα είναι πολλά πράγματα διαφορετικά την επόμενη εβδομάδα»
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: 16η η Ελλάδα στα 4Χ100μ. ελεύθερο ανδρών