«Σπουδαίος αθλητής, γεννημένος για μεγάλες διακρίσεις. Θερμά συγχαρητήρια Απόστολε, είμαστε περήφανοι για σένα», έγραψε σε ανάρτησή της η Κατερίνα Σακελλαροπούλου καθώς ο πρωταθλητής μας Ευρώπης στον υγρό στίβο Απόστολος Χρήστου κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο στα 200μ ύπτιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού.
Ο πρωταθλητής μας Ευρώπης στον υγρό στίβο Απόστολος Χρήστου κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο στα 200μ ύπτιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού. Ένας σπουδαίος αθλητής, γεννημένος για μεγάλες διακρίσεις. Θερμά συγχαρητήρια Απόστολε, είμαστε περήφανοι για σένα.🥈🇬🇷 #Paris2024
— President GR (@PresidencyGR) August 1, 2024
More Stories
Φωτιά στο Κορωπί – Στη μάχη και δύο ελικόπτερα
Σε λειτουργία η ηλεκτρονική πλατφόρμα «e-Θυρίδα Ναυτικού»
Πρ. Ξενοδόχων Ζακύνθου στο Πρώτο: Πέρυσι ήταν μια πιο σταθερή χρονιά – Φέτος ο κόσμος κινείται πάρα πολύ σε κρατήσεις τελευταίας στιγμής (audio)