Το μήνυμα της Καρολίνας Καλύβα στον Μάριο Πρίαμο Ιωαννίδη και την αντίδρασή του μπροστά στην Ελευθερία Ελευθερίου σχολίασαν οι παίκτες της μπλε ομάδας στην έναρξη του αποψινού επεισοδίου του Survivor All Star.
«Τι πράγμα κι αυτό; Όλοι από το Survivor πρέπει να κάνουν σχέση με το Survivor; Δεν υπάρχουν άντρες και γυναίκες εκεί έξω;» σχολίασε ο Κωνσταντίνος Βασάλος.
«Έκανες την αρχή εσύ» του απάντησαν οι συμπαίκτες του καθώς εκείνος ήταν ο πρώτος παίκτης Survivor που τα έφτιαξε με συμπαίκτριά του, την Ευρυδίκη Βαλαβάνη,
«Έκανα την αρχή εγώ… Εγώ είμαι ο Influencer τελικά. Εγώ άνοιξα τον δρόμο. Πουλάει η σχέση στο Survivor» απάντησε ο ίδιος.
More Stories
Παρακολούθησε τον Λευτέρη Πετρούνια ο Κυριάκος Μητσοτάκης
Σαμποτάζ στη Γαλλία: Τη Δευτέρα αποκαθίσταται η ομαλή λειτουργία του σιδηροδρομικού δικτύου
Τραγωδία στην Κυπαρισσία: Στη ΜΕΘ του 401 Στρατιωτικού Νοσοκομείου διακομίζεται ο 19χρονος