Μπλε και κόκκινοι παίκτες συναντιούνται ξανά στον στίβο μάχης διεκδικώντας την τρίτη ασυλία της εβδομάδας στο Survivor All Star.
Η υποψηφιότητα της Μελίνας Μεταξά δημιουργεί μία νέα κόντρα ανάμεσα σε εκείνη και τους συμπαίκτες της από την Μπλε ομάδα. Ο Γιώργος Ασημακόπουλος πλέον ανοιχτά μιλάει για εμμονή προς το πρόσωπό του και η συγκατοίκηση τους είναι δύσκολη.
Απόψε ο τρίτος αγώνας ασυλίας βρίσκει τις δυο ομάδες στην πιο δύσκολη φάση τους. Η ομάδα που θα χάσει ξέρει ότι τα προβλήματα που κρύβει «κάτω από το χαλάκι» θα βγουν στην επιφάνεια.
Στο στίβο μάχης οι δύο ομάδες τα δίνουν όλα και το τελικό αποτέλεσμα αποκαλύπτει συμμαχίες-έκπληξη! Στο Συμβούλιο του νησιού η μια υποομάδα «χτυπάει» την άλλη και η ψηφοφορία βγάζει απρόβλεπτα αποτελέσματα!
More Stories
Σαμποτάζ στη Γαλλία: Τη Δευτέρα αποκαθίσταται η ομαλή λειτουργία του σιδηροδρομικού δικτύου
Τραγωδία στην Κυπαρισσία: Στη ΜΕΘ του 401 Στρατιωτικού Νοσοκομείου διακομίζεται ο 19χρονος
Στη σύλληψη 22 ατόμων προχώρησε η ΕΛΑΣ στη Ζάκυνθο