Στην προσαγωγή δύο ανηλίκων αγοριών που φέρονται να εμπλέκονται στην πυρκαγιά που εκδηλώθηκε λίγο πριν τις 20:00 στην περιοχή της Τερψιθέας στην ‘Ανω Γλυφάδα προχώρησε η αστυνομία.
Οι μαθητές Γυμνασίου οδηγήθηκαν μαζί με τους γονείς τους στο Αστυνομικό Τμήμα Γλυφάδας όπου έδωσαν κατάθεση. Κατόπιν ανέλαβε η ανακριτική υπηρεσία της Πυροσβεστικής.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
More Stories
Επιφυλακτικοί οι επιστήμονες για τη σεισμική ακολουθία στο Άγιο Όρος
Εντοπίστηκε απανθρακωμένη σορός γυναίκας στο Πάτημα Βριλησσίων
Κατασχέθηκε μεγάλη ποσότητα κοκαΐνης στο λιμάνι της Νάπολης