Ολοκληρώθηκε η αξιολόγηση του φακέλου της ΑΕΛ από την επιτροπή επαγγελματικού αθλητισμού και, αφού διαπιστώθηκε η επάρκεια σε όλους τους επιμέρους τομείς, εκδόθηκε και φέτος η σχετική άδεια συμμετοχής.
Η ΠΑΕ ΑΕΛ, με ανακοίνωσή της, ευχαριστεί το διοικητικό προσωπικό της και το νομικό της τμήμα, για την αρτιότητα των στοιχείων και την άψογη προετοιμασία.
More Stories
Λάρισα: Μέτρα για τις μετακινήσεις και βοοειδών και χοίρων στην περιφέρεια Θεσσαλίας λόγω πανώλης αιγοπροβάτων
Με τον δήμαρχο Τεμπών η διοίκηση της ΑΕΝΟΛ
Υποδομές προσβασιμότητας για ΑμΕΑ σε σχολικά κτίρια από το Επιχειρησιακό Πρόγραμμα Θεσσαλίας του ΕΣΠΑ