Συγκεκριμένα, η Μαντώ Γαστεράτου, την Πέμπτη (8/8) ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους πως είναι καλά και παράλληλα είδαμε πως γιόρτασε τα γενέθλια της κορούλας της, Κυβέλης, στο δωμάτιο του νοσοκομείου.
Η Μαντώ Γαστεράτου παραμένει στο νοσοκομείο και πριν από λίγες ώρες, χωρίς να δίνει περισσότερες λεπτομέρειες, δημοσίευσε μια νέα φωτογραφία, στην οποία τη βλέπουμε ξαπλωμένη στο κρεβάτι και με ορό στο χέρι.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Δείτε περισσότερα στo govastiletto.gr
More Stories
Παραιτήθηκε ο διοικητής της Τράπεζας του Μπανγκλαντές
Θεσσαλονίκη: Αντιδράσεις για την εισήγηση κατάργησης τριών λυόμενων σχολείων με μεταστέγαση μαθητών
Τελ Αβίβ: Χιλιάδες διαδηλωτές ζητούν την επιστροφή των ομήρων από τη Λωρίδα της Γάζας