«Κόποι, στόχοι, απογοητεύσεις, όνειρα, επιτυχία. Διαφορετικές εκκινήσεις, κοινές διαδρομές», αναφέρει ο Στέφανος Κασσελάκης σε ανάρτησή του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με αφορμή την έναρξη των Ολυμπιακών Αγώνων. «Είμαστε περήφανοι για τους αθλητές μας. Εύχομαι κάθε επιτυχία στην ελληνική αποστολή», τονίζει ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ.
More Stories
Λ. Πετρούνιας στην ΕΡΤ: «Θα είναι πολλά πράγματα διαφορετικά την επόμενη εβδομάδα»
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: 16η η Ελλάδα στα 4Χ100μ. ελεύθερο ανδρών
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Απευθείας στα προημιτελικά ο εξαιρετικός Ντούσκος