Η Ελληνίδα σκοπεύτρια ολοκλήρωσε τη σπουδαία της παρουσία στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού, κατακτώντας την πέμπτη θέση στον τελικό του skeet στο Σατωρού.
Η Εμμανουέλα Κατζουράκη κατετάγη 5η στον τελικό του skeet στην σκοποβολή. Με αυτόν τον τρόπο, έπεσε η “αυλαία” στην εξαιρετική της παρουσία στους Αγώνες της 33ης Ολυμπιάδας.
More Stories
Δ. Κουτσούμπας για Λ. Πετρούνια: Τρία Ολυμπιακά μετάλλια στην ιστορία των κρίκων – Έδωσε και την ψυχή του συνεχίζοντας να γράφει ιστορία
Σε εξέλιξη πυρκαγιές σε Ναύπλιο, Aγρίνιο και Εύβοια
Oλυμπιακοί Αγώνες: Έκτος ο Μαραμενίδης στην τρίτη ιστιοδρομία