Η Ευαγγελία Αναστασιάδου και η Χριστίνα Μπούρμπου πήραν το εισιτήριο για την επόμενη φάση, καθώς κράτησαν σταθερό ρυθμό σε όλη την διάρκεια και δεν απειλήθηκαν, τερματίζοντας δεύτερες. Το Ελληνικό πλήρωμα πήρε το εισιτήριο για την επόμενη φάση, καθώς τερμάτισε δεύτερο στην κατηγορία της δικώπου στους Ολυμπιακούς Αγώνες 2024.
More Stories
Ολυμπιακοί Αγώνες 2024: Η Σάκκαρη «διέλυσε» την Κόβινιτς και συνεχίζει με αισιοδοξία
Ολυμπιακοί Αγώνες – Μακρυγιάννης στην ΕΡΤ: «Στόχος το ατομικό ρεκόρ, χαρούμενος που αγωνίζομαι με τον Χρήστου»
Άνετα στα ημιτελικά Μακρυγιάννης και Χρήστου